Przypomnienie loginu/hasła    Zarejestruj się
Reklama

Trampkarze 2002: APN GKS Andaluzja - Ruch Radzionków 1 : 6

Trampkarze rocznika 2002   APN GKS Andaluzja -...

Juniorzy: GKS Andaluzja - Unia Świerklaniec 1 : 2 (FOTO)

Podokręg Bytom -  II Liga Juniorów   GKS Andal...

Mini turniej rocznika 2006 - II MIEJSCE (FOTO)

Mini turniej dla trampkarzy rocznika 2006. Nied...

  • Trampkarze 2002: APN GKS Andaluzja - Ruch Radzionków 1 : 6

    piątek, 11 kwiecień 2014 18:59
  • Juniorzy: GKS Andaluzja - Unia Świerklaniec 1 : 2 (FOTO)

    czwartek, 10 kwiecień 2014 17:38
  • Mini turniej rocznika 2006 - II MIEJSCE (FOTO)

    czwartek, 10 kwiecień 2014 13:44

Ostatnie spotkanie - Klasa "A"
Data 12 kwiecień 2014 (sobota) Początek 16:00
GKS Andaluzja
GKS Andaluzja
3:1 Statystyki meczowe LKS Orzeł Bobrowniki
LKS Orzeł Bobrowniki

M Pkt.
1 Orzeł Biały Brzeziny Śl 20 44
2 LKS Żyglin 20 40
3 Polonia II Bytom 20 39
4 Górnik Bobrowniki Śl. 20 38
5 Piast Ożarowice 20 38
6 GKS Andaluzja 20 33
7 TS Tarnowiczanka 20 32
8 KS Piekary Śląskie 20 31
9 Czarni Kozłowa Góra 20 29
10 Rozbark Bytom 19 25
11 Drama Zbrosławice 20 20
12 Czarni Sucha Góra 20 19
13 Olimpia Boruszowice 20 17
14 Gwarek II Tarnowskie Góry 20 17
15 LKS Orzeł Bobrowniki 20 13
16 LKS Tęcza Zendek 19 7

Mini turniej rocznika 2006 - II MIEJSCE (FOTO)

Mini turniej dla trampkarzy rocznika 2006.

Niedziela 13.04.2014 ORLIK

KS Piekary - APN Andaluzja 6 : 3 (Mateusz Woźniczka 2, Borys Neumann)

KS Piekary - UKS Bobrowniki

APN Andaluzja - UKS Bobrowniki 15 : 1 (Mateusz Woźniczka 6, Przemysław Kandzia 3, Borys Neumann 2, Tymoteusz Wilk 2, Łukasz Myrcik, Korneliusz Królik)

 

APN Andaluzja:

Olaf Szwajnoch, Przemysław Kandzia, Borys Neumann, Mateusz Baner, Mateusz Woźniczka, Bartosz Mroczka, Łukasz Myrcik, Tymoteusz Wilk, Michał Czempiel, Korneliusz Królik, Dawid Nowak

 

FOTO by: Mirek Woźnik

LINK

Odsłony: 82
Trampkarze 2000: APN GKS Andaluzja - Orkan Dąbrówka Wielka 3 : 3 (FOTO)

Trampkarze rocznika 1999 - gra klasa sportowa rocznika 2000

 

APN GKS Andaluzja - Orkan Dąbrówka Wielka 99' 3 : 3

1 : 0 Filip Kotalczyk (3')

2 : 0 Filip Kotalczyk (19')

2 : 1 Mikołaj Piekoszewski (21')

2 : 2 Mikołaj Piekoszewski (32')

3 : 2 Dariusz Pietrzyk (53')

3 : 3 Mikołaj Piekoszewski (63')

sobota 12.04.2014 godzina 11:00

 

Andaluzja: Miłosz Sobala - Szymon Klaużyński, Dariusz Pietrzyk, Michał Stępniewski, Mateusz Kruk, Michał Polaszczyk, Sławomir Dragon, Maciej Bergier, Daniel Kocot, Filip Kotalczyk, Dawid Śmiglarski oraz Dawid Szydło, Maciej Zogata, Patryk Saładajczyk, Marceli Dziwis, Kamil Działach, Mateusz Kraiński, Patryk Baner.

 

 

FOTO by: Daniel Sobociński

LINK

 

FOTO by: Mirek Woźnik

LINK

 

Odsłony: 89
Sparing rocznika 2001: APN GKS Andaluzja - Szombierki Bytom 3 : 3

Sparing

 

APN GKS Andaluzja - Szombierki Bytom 3 : 3

Bramki dla Andaluzji: Karol Krawczyk 2, Piotr Krupa

wtorek 08.04.2014 godzina 16:00

 

Odsłony: 16
Trampkarze 2002: APN GKS Andaluzja - Ruch Radzionków 1 : 6

Trampkarze rocznika 2002

 

APN GKS Andaluzja - Ruch Radzionków 1 : 6

Bramka dla Andaluzji: Alan Szpak (samobójcza)

poniedziałek 14.04.2014 godzina 16:30

 

Andaluzja:

Marko Pietrzyk - Dominik Balon, Maciej Kruszyński, Sebastian Jachna, Mikołaj Liberda, Jakub Szymański, Mateusz Miarecki, Przemysław Jendruch, Kamil Dziembała, Mikołaj Wikarek, Kacper Sadlak, Wojciech Kotalczyk, Błażej Lipok.

 

Odsłony: 65
Juniorzy: GKS Andaluzja - Unia Świerklaniec 1 : 2 (FOTO)

Podokręg Bytom -  II Liga Juniorów

 

GKS Andaluzja - Unia Świerklaniec 1 : 2

0 : 1 Michał Matyka (12')

0 : 2 Piotr Gutkowski (69')

1 : 2 Krzysztof Bryś (73')

niedziela 13.04.2014 godzina 11:00

 

FOTO by: Mirek Woźnik

LINK

 

FOTO by: Daniel Sobociński

LINK

Odsłony: 214
GKS Andaluzja - Orzeł Bobrowniki 3 : 1 (FOTO)

Podokręg Bytom - klasa "A"

 

GKS Andaluzja - Orzeł Bobrowniki 3 : 1

1 : 0 Pawłowski (16') samob

2 : 0 Michał Śmierzchalski (22') asysta M. Knapik

3 : 0 Marcin Knapik (56') asysta A. Benjamin

3 : 1 Tomasz Klusa (60')

sobota 12.04.2014 godzina 16:00

 

Andaluzja: Dariusz Stańczyk - Aleksander Kulik, Artur Skutnik, Marcin Fiuk, Szymon Sobota (46' Marcin Siwek), Marcin Knapik (75' Dariusz Mila), Paweł Kupiec, Wojciech Jaguś (70' Kamil Tyl), Michał Śmierzchalski (70' Tomasz Lisy), Daniel Sobociński. Trener - Dariusz Ficulak.

 

FOTO by: Mirek Woźnik

LINK

 

FOTO by: Łukasz Ściebiorowski

LINK

 

Odsłony: 482
Piast Ożarowice - GKS Andaluzja 2 : 2 (FOTO)

Podokręg Bytom - klasa "A"

 

Piast Ożarowice - GKS Andaluzja 2 : 2

1 : 0 Kamil Stuczeń

1 : 1 Dariusz Mila (65') asysta A. Benjamin

2 : 1 Dawid Kańtoch

2 : 2 Michał Śmierzchalski (90+2') asysta Marcin Knapik

sobota 05.04.2014 godzina 16:00

 

Andaluzja: Dariusz Stańczyk - Aleksander Kulik, Artur Skutnik, Marcin Fiuk, Szymon Sobota, Marcin Knapik, Paweł Kupiec, Adam Benjamin, Kamil Tyl (46' Dariusz Mila), Michał Śmierzchalski, Daniel Sobociński. Trener - Dariusz Ficulak.

Ż.K. : Marcin Fiuk, Paweł Kupiec, Michał Śmierzchalski, Szymon Sobota.

 

Trener "Andy" odesłany na "trybuny" przez przypadkowego sędziego który próbował prowadzić dzisiejszy mecz... ale mu nie wyszło. Komentarz Małego mówi sam za siebie.

 

FOTO by: Mateusz Hajda

LINK

Odsłony: 599
Trampkarze 2000: Rodło Górniki - APN GKS Andaluzja 0 : 8 (FOTO)

Trampkarze rocznika 1999 - gra klasa sportowa rocznik 2000

 

Rodło Górniki - APN GKS Andaluzja 0 : 8

Bramki: Filip Kotalczyk 5, Mateusz Kruk, Sławomir Dragon, Szymon Dziedzic.

sobota 05.04.2014 godzina 11:00

 

Andaluzja: Miłosz Sobala, Piotr Lalewicz - Szymon Klaużyński, Dariusz Pietrzyk, Michał Stępniewski, Mateusz Kraiński, Maciej Zogata, Sławomir Dragon, Patryk Bergier, Mateusz Kruk, Filip Kotalczyk, Dawid Śmiglarski oraz Szymon Dziedzic, Daniel Kocot, Patryk Saładajczyk, Marceli Dziwis.

 

FOTO by: Mirosław Woźnik

LINK

Odsłony: 124
GKS Andaluzja - Tęcza Zendek 2 : 0 - jubileuszowy gol Daniela Sobocińskiego. (FOTO)

Podokręg Bytom - klasa "A"

 

GKS Andaluzja - Tęcza Zendek 2 : 0

1 : 0 Michał Śmiechalski 33' - asysta P. Kupiec

2 : 0 Daniel Sobociński 78' - asysta M. Śmierzchalski

sobota 29.03.2014 godzina 14:30


Andaluzja:

Dariusz Stańczyk - Aleksander Kulik (85' Mateusz Hajda), Artur Skutnik, Marcin Fiuk, Szymon Sobota, Paweł Kupiec, Adam Benjamin, Kamil Tyl (65' Dariusz Mila), Michał Śmierzchalski (80' Daniel Daniluk), Tomasz Lisy (65' Marcin Knapik), Daniel Sobociński. Trener - Dariusz Ficulak.

 

Daniel Sobociński strzelając bramkę na 2 : 0 zdobył swojego 50 gola w barwach "Andy" - GRATULACJE Mały

 

Debiuty w pierwszej drużynie zaliczyli:

Daniel Daniluk

Mateusz Hajda

 

FOTO by: Iwona Gajdzik

LINK

 


Odsłony: 735
Turniej rocznika 2006 w Zabrzu - 7 MIEJSCE

Turniej halowy rocznika 2006 w Zabrzu.

Sobota 29.03.2014. HALA Pogoni ul. Wolności 406

Podział na grupy...

Więcej… Odsłony: 207
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 19
2011 - 2012 - dla Górniczego Klubu Sportowego "Andaluzja"
Administracja stroną: Sebastian Rogacki, Mirosław Woźnik
zmajstrował: rogal
&lt;BODY&gt;&lt;A HREF="http://sportowiada.home.pl/joomla"&gt;click here&lt;/A&gt;&lt;/BODY&gt;